Kuparas

Lietuvos burtų ir kerėjimo mokykla "Kuparas" duris esamiems ir būsimiems burtininkams atvers jau šią vasarą!

Mes, potergalviai, žiūrėti Hario Poterio filmus ir skaityti knygas galima šimtus kartų, tačia juk tikrai norisi ir patirti tą visą magišką pasaulį iš tikrųjų ⚡ Šią vasarą tą ir darysime - gyvensime burtų pasaulyje, mokysimės magijos, meistrausim burtininkų įrankius, kerėsim, gaminsim eliksyrus, žaisim kvidičą ir užsiimsim kitokia burtininkiška veikla! Kur? Lietuvos burtų ir kerėjimo mokyklos "Kuparas" vasaros stovyklose bei Burtų Trikovės Turnyre! 
Burtų ir kerėjimo stovyklos "Kuparas" vyks kaimo sodyboje Dzūkijoje, Alytaus rajone. 

Stovyklautojai bus paskirstyti į mokyklos koledžus, mokysis įvairių magijos mokslų: kerėjimo, herbologijos, apsigynimo nuo juodosios magijos, ateities būrimo; gamins savo burtų lazdeles, eliksyrus, burtų knygas; treniruosis kvidičo aikštelėje, o stovyklos pabaigoje gaus diplomus ir linksmai atšvęs mokslų baigimo šventėje!

Stovyklų trukmė - 5 dienos (datos: birželio 17-21 (vaikai), liepos 8-12 (paaugliai/jaunimas), rugpjūčio 5-9 (visiems)), kaina - nuo 220€ (su maitinimu 4 kartus per dieną).
Savo magiškus (ir žiobariškus) įgūdžius parodyk Burtų Trikovės Turnyre! Šiose nepamirštamose varžybose, vyksiančiose tikroje pilyje Lietuvos pietryčiuose, dalyviai atstovaus vieną iš trijų magijos mokyklų - Kuparą, Magnum Opus arba Hekamon ir kovos dėl Čempionų Taurės!

Kadangi turnyras - ne silpniesiems, dalyvauti gali burtininkai nuo 14m. (mažesnieji gali stebėti turnyrą su suaugusiųjų palyda).

Turnyro trukmė - 5 dienos (rugpjūčio 19-23 d.), kaina - nuo 220€ (su maitinimu 4 kartus per dieną).

Rezervuoti vietas galite jau dabar užklausoje apačioje - visiems rezervavusiems vietas bus teikiama pirmenybė registruotis šiems magiškiems vasaros potyriams ir įsigyti kelialapius pigiau!
Norėdami rezervuoti vietą į vasaros burtų stovyklą ar turnyrą nurodykite dalyvio vardą, pavardę, amžių, miestą bei jums patogiausias iš siūlomų datų.